6 opakowań worków na śmieci
Opis produktu
| Wymiary | W23*L32cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | PE |
| Opis produktu | 15 sztuk/rolka |
| Grubość produktu | 0.008mm |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Ilość w opakowaniu | 1 zestaw (6rolls) |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 sets / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 60 zestawy/karton |
Mały rozmiar, duża pojemność, prosta i wygodna, gruba i trwała tekstura, duża elastyczność
Parametry
| EAN | 8719138027361 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | W23*L32cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | PE |
| Grubość produktu | 0.008mm |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |


