Jednorazowy wkład do kuwety (12 szt.)







Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
107 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1000685 |
| EAN | 8719138046775 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | m. |
| Wymiary | L50*W40cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | PE |
| Opis produktu | 12pcs;Suitable for 47*38*16cm cat litter box |
| Ilość w opakowaniu | 1 paczka(12pcs) |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 opakowania / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 96 opakowania / ctn |
Worki na śmieci zaprojektowane specjalnie do kocich kuwet.
Najpierw należy założyć worek na odpady, a następnie wsypać żwirek dla kota.
Podczas sprzątania wystarczy wyjąć worek na śmieci, co jest wygodne i szybkie.
Gruby materiał, duża nośność, szczelność i odporność na przeciekanie
Parametry
| EAN | 8719138046775 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L50*W40cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | PE |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
107 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
