Pudełka na gady
Opis produktu
| Dla | Dla gadów |
| Rozmiar | S |
| Wymiary | L17.8*W12*H12.7cm |
| Materiał wykonania | ABS,PP |
| Kolor produktu | Czarny |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga | 920g |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt/torebka |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 24 sztuki/karton |
Okienko ułatwiające karmienie;Wentylacja pod wieloma kątami, dobry efekt wentylacji;Przezroczysty plastikowy pojemnik umożliwia obserwację aktywności zwierzęcia przez cały czas;Z górnym uchwytem ułatwiającym przenoszenie
Parametry
| EAN | 8719138020997 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Dla | Dla gadów |
| Wymiary | L17.8*W12*H12.7cm |
| Materiał wykonania | ABS,PP |
| Kolor produktu | Czarny |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |

