Biała prasowana kość owijana kurczakiem
Opis produktu
| Wymiary | L10cm |
| Waga | 120g |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Kurczak, skóra bydlęca |
| Ilość w opakowaniu | 1 torba (2 szt.) |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. torby / worek PE |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 96 worki/karton |
Bez dodatków, o wysokiej zawartości białka i niskiej zawartości tłuszczu.
Czyści zęby i poprawia zdolność żucia zwierzęcia
Parametry
| EAN | 8719138048045 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L10cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Kurczak, skóra bydlęca |




