Crocodile pattern non-slip pet bowl
Product description
| Volume | 16 oz |
| Dimension | D21.5*H4.5cm |
| Product color | Silver |
| For | Dog |
| Main Materials | stainless steel, rubber |
| Selling points description | Stainless steel material;Non-slip and shockproof;Safe and environment friendly |
| Unit package qty | 1 pc/color sticker |
| Medium package quantity | 6 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 96 pcs/ctn |
Stainless steel material Non-slip and shockproof Safe and environment friendly
Attributes
| EAN | 8719138202133 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D21.5*H4.5cm |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, guma |
| Pojemność | 16 oz |
| Opis punktów sprzedaży | Materiał ze stali nierdzewnej;Antypoślizgowa i odporna na wstrząsy;Bezpieczny i przyjazny dla środowiska |

