AQUARIUM LED LIGHT
Product description
| Dimension | L30cm |
| Product color | Black |
| Light color | Day light |
| Main Materials | Metal, Plastic, Glass |
| Selling points description | Simple design;High brightness, wide illumination range;High color rendering, true color restoration;IPX5 waterproof rating |
| Power | 1.5W |
| For | Aquatic use |
| Ingredient | 30% Metal, 70% plastic |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 25 pcs/ctn |
Simple design High brightness, wide illumination range High color rendering, true color restoration IPX5 waterproof rating
Attributes
| EAN | 8719138201969 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L30cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor światła | Barwa Zimna |
| Materiał wykonania | Metal, plastik, szkło |
| Maksymalna moc | 1.5W |
| Dla | Zastosowanie w środowisku wodnym |
| Składnik | 30% metal, 70% plastik |
| Opis punktów sprzedaży | Prosta konstrukcja;Duża jasność, szeroki zakres oświetlenia;Dobre odwzorowanie kolorów, wierne kolory;Wodoodporność na poziomie IPX5 |







