Printed pet bag
Product description
| Size | L |
| Dimension | L53*W23*H30cm |
| Product color | 8 styles mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | Polyester blended |
| Max support weight | 3.5kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | 16 pcs/ctn |
Fashionable plaid pattern, multiple designs to choose from.
Scientific partitioning for pet's sense of security.
Ventilated and breathable on both sides, not stuffy.
Three sizes available, can be chosen according to the pet's size.
Thick canvas, abrasion-resistant and scratch-resistant
Attributes
| EAN | 8719138044672 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L53*W23*H30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 8 stylów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Mieszany poliester |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 3.5kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |











