Shoulders Pet Bag
Product description
| Dimension | L31*W26*H40cm |
| Product color | Coffee brown |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | Oxford cloth , PET hot-pressing shell |
| Max support weight | 6kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | 10 pcs/ctn |
Fully transparent design, allowing cats to bid farewell to the fear of confinement.
Three-sided ventilation and porous design, eliminating stuffiness.
Spacious space, allowing pets to move freely inside the bag.
Safe and non-toxic, lightweight and durable environmentally friendly PC material.
Backpack with shoulder straps, making travel effortless
Attributes
| EAN | 8719138044504 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L31*W26*H40cm |
| Kolor produktu | Kawowy brąz |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Tkanina Oxford, skorupa prasowana na gorąco PET |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 6kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |





