Pet foldable bowl
Product description
| Volume | 350ml |
| Dimension | D12.5*H5cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | TPE |
| Selling points description | 色彩艳丽,造型时尚美观,增添宠物食欲;可折叠设计,轻巧易携带;方便实用,硅胶材质;柔软无毒,易清洁;使用寿命长,外出常备 |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Medium package quantity | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 240 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138212255 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D12.5*H5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPE |
| Pojemność | 350ml |
| Opis punktów sprzedaży | 色彩艳丽,造型时尚美观,增添宠物食欲;可折叠设计,轻巧易携带;方便实用,硅胶材质;柔软无毒,易清洁;使用寿命长,外出常备 |









