Hamster portable hand-held cage for outdoor use
Product description
| Product color | Green |
| Dimension | L27*W20.5*H17cm |
| For | Hamster |
| Main Materials | PP,ABS |
| Selling points description | Double-layer design, more activity space;Equipped with water dispenser and pet bed;Buckle design, hamsters are not easy to escape |
| Weight | 0.36kg |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 8 pcs/ctn |
Double-layer design, more activity space Equipped with water dispenser and pet bed Buckle design, hamsters are not easy to escape
Attributes
| EAN | 8719138197538 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Kolor produktu | Zielony |
| Wymiary | L27*W20.5*H17cm |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP,ABS |
| Opis punktów sprzedaży | Dwuwarstwowa konstrukcja, więcej miejsca na aktywność;Z dozownikiem wody i legowiskiem dla zwierząt;Na klamrę, zapobiega ucieczkom chomików |









