Pet biscuits 100G
Product description
| Dimension | L4cm |
| Weight | 100g |
| For | Dog |
| Main Materials | Wheat flour, white sugar, salt, cream flavor, color additives: 2A102,2A129,2A133 |
| Selling points description | Rich in nutrients and easy to digest and absorb;Ensure oral health;Care for teeth, strengthen gums and jawbones;Achieve nutritional balance;High protein, low fat |
| Product color | Yellow, green, pink, and white |
| Unit package qty | 1 pc/color bag |
| Middle package qty | 12 bags/PE bag |
| Outer package qty | 24 bags/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138211241 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L4cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 小麦粉,白砂糖,食盐,奶油香精,色素添加剂:柠檬黄,诱惑红,亮蓝 |
| Opis punktów sprzedaży | Bogata w składniki odżywcze, lekkostrawna i łatwo przyswajalna;Zapewnia zdrowie jamy ustnej;Dba o zęby, wzmacnia dziąsła i kości szczęki;Osiągnięcie równowagi żywieniowej;Wysoka zawartość białka, niska zawartość tłuszczu |
| Kolor produktu | Żółty, zielony, różowy i biały |






