Beef flavored teeth cleanser 94G
Product description
| Dimension | L11cm |
| Weight | 94g |
| For | Dog |
| Main Materials | Corn starch, sweet potato starch, glycerin, sorbitol, soybean oil, cowhide powder, potassium sorbate, beef flavor, color additive:2A129 |
| Selling points description | Rich in nutrients and easy to digest and absorb;Ensure oral health;Care for teeth, strengthen gums and jawbones;Clean teeth and improve chewing ability |
| Product color | Brown |
| Unit package qty | 1 pc/color bag |
| Middle package qty | 12 bags/PE bag |
| Outer package qty | 48 bags/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138211234 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L11cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 玉米淀粉,红薯淀粉,甘油,山梨糖醇,大豆油,牛皮粉,山梨酸钾,牛肉香精,色素添加剂:诱惑红 |
| Opis punktów sprzedaży | Bogata w składniki odżywcze, lekkostrawna i łatwo przyswajalna;Zapewnia zdrowie jamy ustnej;Dba o zęby, wzmacnia dziąsła i kości szczęki;Czyste zęby i lepsza zdolność żucia |
| Kolor produktu | Brązowy |






