Ground chicken 70G
Product description
| Dimension | L3cm |
| Weight | 70g |
| For | Dog |
| Main Materials | Chicken, wheat flour, peanut protein, glycerin, sorbitol, potassium sorbate |
| Selling points description | Rich in nutrients and easy to digest and absorb;Ensure oral health;Care for teeth, strengthen gums and jawbones;Achieve nutritional balance;High protein, low fat |
| Product color | Brown |
| Unit package qty | 1 pc/color bag |
| Middle package qty | 12 bags/PE bag |
| Outer package qty | 24 bags/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138211227 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L3cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 鸡肉,小麦粉,花生蛋白,甘油,山梨糖醇,山梨酸钾 |
| Opis punktów sprzedaży | Bogata w składniki odżywcze, lekkostrawna i łatwo przyswajalna;Zapewnia zdrowie jamy ustnej;Dba o zęby, wzmacnia dziąsła i kości szczęki;Osiągnięcie równowagi żywieniowej;Wysoka zawartość białka, niska zawartość tłuszczu |
| Kolor produktu | Brązowy |






