Chicken with biscuits 70G
Product description
| Dimension | L4cm |
| Weight | 70g |
| For | Dog |
| Main Materials | Wheat flour, chicken, corn starch, sugar, glycerin, sorbitol, salt, potassium sorbate, cream flavor, color additives:2A102,2A129,2A133 |
| Selling points description | Rich in nutrients and easy to digest and absorb;Ensure oral health;Care for teeth, strengthen gums and jawbones;Achieve nutritional balance;High protein, low fat |
| Product color | Yellow, green, pink, white, and brown |
| Unit package qty | 1 pc/color bag |
| Middle package qty | 12 bags/PE bag |
| Outer package qty | 48 bags/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138211210 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L4cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 小麦粉,鸡肉,玉米淀粉,白砂糖,甘油,山梨糖醇,盐,山梨酸钾,奶油香精,色素添加剂:柠檬黄,诱惑红,亮蓝 |
| Opis punktów sprzedaży | Bogata w składniki odżywcze, lekkostrawna i łatwo przyswajalna;Zapewnia zdrowie jamy ustnej;Dba o zęby, wzmacnia dziąsła i kości szczęki;Osiągnięcie równowagi żywieniowej;Wysoka zawartość białka, niska zawartość tłuszczu |
| Kolor produktu | Żółty, zielony, różowy, biały i brązowy |






