Milk flavored toothbrush 70G
Product description
| Dimension | L8cm |
| Weight | 70g |
| For | Dog |
| Main Materials | Rice flour, corn starch, chicken, glycerin, soybean oil, sorbitol, skim milk powder, potassium sorbate |
| Selling points description | Rich in nutrients and easy to digest and absorb;Ensure oral health;Care for teeth, strengthen gums and jawbones;Clean teeth and improve chewing ability |
| Product color | Beige |
| Unit package qty | 1 pc/color bag |
| Middle package qty | 12 bags/PE bag |
| Outer package qty | 72 bags/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138211166 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L8cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 米粉,玉米淀粉,鸡肉,甘油,大豆油,山梨糖醇,脱脂奶粉,山梨酸钾 |
| Opis punktów sprzedaży | Bogata w składniki odżywcze, lekkostrawna i łatwo przyswajalna;Zapewnia zdrowie jamy ustnej;Dba o zęby, wzmacnia dziąsła i kości szczęki;Czyste zęby i lepsza zdolność żucia |
| Kolor produktu | Beżowy |






