3-piece set of printed plush cozy sleeping pet bed
Product description
| Product color | 6 styles mixed |
| Size | S/M/L |
| Dimension | L60*W47cm/L75*W50cm/L85*W61cm |
| Main Materials | 50% cotton, 50% polyester |
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 2kg |
| Unit package qty | 1 |
| Outer package qty | 4 sets/ctn |
Strong resilience, not easily deformed.
Plush lining, good warmth
Attributes
| EAN | 8719138053599 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Kolor produktu | Mieszanka 6 stylów |
| Wymiary | L60*W47cm/L75*W50cm/L85*W61cm |
| Materiał wykonania | 50% bawełna, 50% poliester |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |












