3-piece set of extra large printed cozy sleeping pet bed
Product description
| Product color | 4 styles mixed |
| Size | L/XL/XXL |
| Dimension | L85*W70cm/L105*W80cm/L120*W85cm |
| Main Materials | 50% cotton, 50% polyester |
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 4.5kg |
| Unit package qty | 1 |
| Outer package qty | 2 sets/ctn |
Cute printed dog, plush interior, skin-friendly and warm
Attributes
| EAN | 8719138053841 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Kolor produktu | Mieszanka 4 stylów |
| Wymiary | L85*W70cm/L105*W80cm/L120*W85cm |
| Materiał wykonania | 50% bawełna, 50% poliester |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |





