Plush cat bed with bunny ears
Product description
| Product color | Black&White |
| Size | M |
| Dimension | L52*W52*H32cm |
| Main Materials | 50% cotton, 50% polyester |
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 0.8kg |
| Unit package qty | 1 pc/label |
| Middle package qty | 2 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 8 pcs/ctn |
Cute rabbit ear pet bed, plush interior, skin-friendly and warm, immediately gives a feeling of being wrapped in warmth
Attributes
| EAN | 8719138053865 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Kolor produktu | Czarno-biały |
| Wymiary | L52*W52*H32cm |
| Materiał wykonania | 50% bawełna, 50% poliester |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |


