Cartoon printed cotton pet cushion
Product description
| Product color | 14 styles mixed |
| Size | XXL |
| Dimension | L110*W75*H5cm |
| Main Materials | 50% cotton, 50% polyester |
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 0.6kg |
| Unit package qty | 1 pc/label |
| Middle package qty | 2 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 4 pcs/ctn |
Cute printed pattern.
Strong resilience, not easily deformed
Attributes
| EAN | 8719138053919 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Kolor produktu | Mieszanka 14 stylów |
| Wymiary | L110*W75*H5cm |
| Materiał wykonania | 50% bawełna, 50% poliester |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |















