Cat tree





Product is available
Availability at headquarters
15 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002733 |
| EAN | 8719138033843 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Product color | Brown |
| Dimension | L40*W33*H64cm |
| For | Cat |
| Main Materials | Particle board, polyester fabric, jute rope,paper tube |
| Weight | 6kg |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | 1 pc/ctn |
The two-layer jumping platform design satisfies cats' climbing and jumping needs, providing a comfortable place to rest and enjoy the view;Tree hole cat bed, meets cats' natural instincts, hidden and comfortable;Thickened jute rope wrapped around the post, reinforcing the post while being scratch-resistant and wear-resistant;Fun ball adds interest for cats to play;Soft plush fabric with a delicate and smooth touch, gentle and non-irritating;Environmentally friendly board, strong and durable, exquisite craftsmanship
Attributes
| EAN | 8719138033843 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Wymiary | L40*W33*H64cm |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Płyta wiórowa, tkanina poliestrowa, lina jutowa, tuba papierowa |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
15 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
