Cotton rope dog toy with handle
Product description
| Dimension | L33cm |
| Product color | 2 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Terylene blended, cotton blended |
| Product description | High quality cotton rope, non-toxic;Beautiful colors, attracting pets’ curiosity;Bite-resistant, clean mouth, prevent bad breath |
| Weight | 230g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 48 pcs/ctn |
High quality cotton rope, non-toxic Beautiful colors, attracting pets’ curiosity 耐咬,清洁口腔 预防口臭
Attributes
| EAN | 8719138041886 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L33cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Mieszane z terylenem, mieszane z bawełną |




