Cotton Rope Animals












Product is available
Availability at headquarters
192 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002444 |
| EAN | 8719138039364 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L35cm |
| Product color | 3 styles mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Super soft |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Weight | 67g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 6 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 48 pcs/ctn |
The unique combination of ultra-soft short plush and cotton rope is safe and odorless, and can withstand biting without damaging teeth;Animal-shaped designs with vivid images and bright colors;Built-in sound device, sound when bitten, sustaining dogs' attention.
Adds fun to play;Satisfies the natural instinct of dogs for interactive play, relieves pet's anxiety, and strengthens the bond with the owner
Attributes
| EAN | 8719138039364 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L35cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Super miękki |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
192 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
