Cotton rope dog toy with TPR ball and handle




Product is available
Availability at headquarters
2328 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002441 |
| EAN | 8719138042043 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L41cm |
| Product color | 2 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Terylene blended, cotton blended |
| Product description | Anti-tear and anti-bite, helps clean teeth, maintain oral hygiene and prevent bad breath |
| Weight | 140g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
Environmentally friendly material, non-toxic and odorless;Vibrant colors, quickly capturing pets' curiosity;Cotton rope helps clean teeth, maintain oral hygiene, and prevent bad breath
Attributes
| EAN | 8719138042043 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L41cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Mieszane z terylenem, mieszane z bawełną |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
2328 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
