Cotton rope toy for dog




Product is available
Availability at headquarters
312 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002417 |
| EAN | 8719138042227 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L36cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Cotton rope |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Ingredient | 30% polyester , 70% cotton |
| Weight | 120g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138042227 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L36cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Linia bawełniana |
| Składnik | 30% poliester, 70% bawełna |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
312 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
