Cotton rope dog toy with TPR ball and handle
Product description
| Dimension | D6*L33cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Cotton rope |
| Product description | High quality cotton rope, non-toxic;Beautiful colors, attracting pets’ curiosity;Bite-resistant, clean mouth, prevent bad breath |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Ingredient | 30% polyester , 70% cotton , TPR |
| Weight | 100-110g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
High quality cotton rope, non-toxic Beautiful colors, attracting pets’ curiosity 耐咬,清洁口腔 预防口臭
Attributes
| EAN | 8719138042272 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D6*L33cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Linia bawełniana |
| Składnik | 30% poliester, 70% bawełna, TPR |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |




