Cotton rope dog toy with TPR ball
Product description
| Dimension | D6*L25cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Cotton rope |
| Product description | Natural rubber;Safe and harmless;Flexible and bite-resistant;Strong and sturdy |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Ingredient | 30% polyester , 70% cotton , TPR |
| Weight | 130-140g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
Textured surface to help clean teeth;Flexible and bite-resistant;Environmentally friendly material, safe and pollution-free
Attributes
| EAN | 8719138042340 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D6*L25cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Linia bawełniana |
| Składnik | 30% poliester, 70% bawełna, TPR |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |




