Cotton rope dog toy with ball and handle

Product is available
Availability at headquarters
180 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002394 |
| EAN | 8719138042524 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | D7.5*L20cm |
| Product color | RGB |
| For | Dog |
| Main Materials | Cotton rope |
| Product description | Anti-tear and anti-bite, helps clean teeth, maintain oral hygiene and prevent bad breath |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Ingredient | 15% hemp , 55% cotton , 30% polyester |
| Weight | 120-130g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
Environmentally friendly material, non-toxic and odorless;Vibrant colors, quickly capturing pets' curiosity;Cotton rope helps clean teeth, maintain oral hygiene, and prevent bad breath
Attributes
| EAN | 8719138042524 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D7.5*L20cm |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Linia bawełniana |
| Składnik | 15% konopie, 55% bawełna, 30% poliester |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
180 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
