Cotton rope toy for dog
Product description
| Dimension | L33cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Nylon, Cotton yarn |
| Product description | Made of environmentally friendly materials, odorless and non-toxic; bright colors attract pets' curiosity; tear-resistant and chew-resistant, helps to clean teeth, maintain oral hygiene, and prevent bad breath. |
| Weight | 130g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 84 pcs/ctn |
Environmentally friendly material, odorless and non-toxic Vibrant colors, capturing pets' curiosity.
Tear-resistant and bite-resistant, helps clean teeth, maintains oral hygiene, prevents bad breath
Attributes
| EAN | 8719138197774 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L33cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Przędza nylonowo-bawełniana |









