LED Flashing Meteorite Ball







Product is available
Availability at headquarters
840 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002350 |
| EAN | 8719138051168 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | D5.5cm |
| Product color | 4 colors mixed |
| For | Pets |
| Main Materials | TPR |
| Product description | Glowing after collision, attracting dogs to play;Safe, no smell;Dogs can play safely;Bite resistant, good elasticity |
| The battery type | LR41 |
| The battery type | Zn-Mn battery |
| Weight | 43.9g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 144 pcs/ctn |
Glowing after collision, attracting dogs to play Safe, no smell Dogs can play safely Bite resistant, good elasticity
Attributes
| EAN | 8719138051168 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D5.5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 4 kolorów |
| Dla | Zwierzęta domowe |
| Materiał wykonania | TPR |
| Typ baterii/akumulatora | LR41 |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
840 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
