LED Flashing Galaxy Ball
Product description
| Size | L |
| Dimension | D7.5cm |
| Product color | 4 colors mixed |
| For | Pets |
| Main Materials | TPR |
| The battery type | LR41 |
| The battery type | Zn-Mn battery |
| Weight | 62.7g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 144 pcs/ctn |
It will light up when being touched to attract dogs to play.
Safe, odorless, dogs can play with peace of mind.
Made from TPR material which is bite-resistant and has good elasticity
Attributes
| EAN | 8719138051076 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D7.5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 4 kolorów |
| Dla | Zwierzęta domowe |
| Materiał wykonania | TPR |
| Typ baterii/akumulatora | LR41 |







