Tpr Spicky Pacifier
Product description
| Dimension | L9.4*W3.8cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | TPR |
| Product description | Natural rubber, safe, non-toxic and harmless;Flexible and bite-resistant;Durable;surface texture;Effectively cleans teeth |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Weight | 20g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 144 pcs/ctn |
Natural rubber, safe, non-toxic and harmless Flexible and bite-resistant Durable surface texture Effectively cleans teeth
Attributes
| EAN | 8719138029501 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L9.4*W3.8cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |

