Tpr Small Ball Toy





Product is available
Availability at headquarters
444 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002327 |
| EAN | 8719138042609 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | S |
| Dimension | D5cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | TPR |
| Product description | Natural rubber;Safe and harmless;Flexible and bite-resistant;Strong and sturdy |
| Weight | 71g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 252 pcs/ctn |
Flexible and bite-resistant;Environmentally friendly material, safe and pollution-free
Attributes
| EAN | 8719138042609 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
444 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
