Tpr Foam Ring Toy
Product description
| Dimension | L12cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | TPR Foam |
| Product description | Anti-tear and anti-bite, helps clean teeth, maintain oral hygiene and prevent bad breath |
| Weight | 68.6g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 144 pcs/ctn |
Environmentally friendly material, non-toxic and odorless;Vibrant colors, quickly capturing pets' curiosity;Cotton rope helps clean teeth, maintain oral hygiene, and prevent bad breath
Attributes
| EAN | 8719138042579 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L12cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Pianka TPR |





