3 in 1 Cat Scratching Board Replacement Board
Product description
| Dimension | L40*W40*H3cm |
| Product color | Brown |
| For | Cat |
| Main Materials | Corrugated paper, Catnip |
| Product description | Comes with catnip |
| Weight | 0.3kg |
| Unit package qty | 1 pc/shrink film |
| Outer package qty | 20 pcs/ctn |
With catnip
Attributes
| EAN | 8719138193981 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L40*W40*H3cm |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Papier falisty, Kocimiętka |





