3 in 1 cat scratching board
Product description
| Dimension | L41*W41*H10.5cm |
| Product color | Blue |
| For | Cat |
| Main Materials | PP,corrugated paper |
| Product description | 3 Ways to play;Replaceable inner board;High quality corrugated paper production |
| Weight | 1kg |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 4 pcs/ctn |
Three ways: cat turntable, cat scratchign board and cat bed With catnip Anti-slip bottom design
Attributes
| EAN | 8719138193974 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L41*W41*H10.5cm |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | PP i papier falisty |







