Cat Scratch Toy(2 In 1)









Product is available
Availability at headquarters
38 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1002019 |
| EAN | 8719138058686 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L44.5*W20*H11cm |
| Product color | Light yellow |
| For | Cat |
| Main Materials | Corrugated paper |
| Product description | 2 in 1 design |
| Unit package qty | 1 pc/shrink bag |
| Outer package qty | 10 pcs/ctn |
High-quality environmentally friendly materials, non-toxic.;2 in 1 design, with strong interaction to attract cat to play
Attributes
| EAN | 8719138058686 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L44.5*W20*H11cm |
| Kolor produktu | Jasnożółty |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Papier falisty |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
38 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
