Hamster multifunctional wooden house
Product description
| Dimension | L17.5*W15.2*H16.2cm |
| Product color | RGB |
| For | Hamster |
| Main Materials | Pine |
| Product description | Sturdy and durable wooden toys;Formaldehyde-free, colorfast, safe, non-toxic and environmentally friendly water-based paint |
| Weight | 0.2398kg |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 36 pcs/ctn |
Sturdy and durable wooden toys Formaldehyde-free, colorfast, safe, non-toxic and environmentally friendly water-based paint
Attributes
| EAN | 8719138192199 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L17.5*W15.2*H16.2cm |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | Pino |







