Hamster Exercise Ball
Product description
| Size | S |
| Dimension | D12cm |
| Product color | 2 colors mixed |
| For | Hamster |
| Main Materials | PP |
| Product description | Detachable design for easy cleaning;Wrapped design for 360 ° rotated;Multi-vent design for safety and ventilation |
| Weight | 0.0473kg |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 60 pcs/ctn |
Detachable design for easy cleaning Wrapped design for 360 ° rotated Multi-vent design for safety and ventilation
Attributes
| EAN | 8719138190348 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D12cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP |








