Hamster Tunnel






Product is available
Availability at headquarters
264 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001865 |
| EAN | 8719138192182 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L10.2*W10.2*H6.5 cm/D5.1cm |
| Product color | Transparent&Green |
| For | Hamster |
| Main Materials | PP, PE |
| Product description | Funny tunnels that can be transferred on demand to create a playground for hamsters;High-quality injection molding product with fine and smooth surface for observing the pet from 360 degrees.;Multi-vent design for safety and ventilation |
| Weight | 0.0578kg |
| Unit package qty | 1 pc/PE bag with card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
Funny tunnels that can be transferred on demand to create a playground for hamsters 优质注塑工艺,表面细腻光滑,可364度观看爱宠 Multi-vent design for safety and ventilation
Attributes
| EAN | 8719138192182 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L10.2*W10.2*H6.5 cm/D5.1cm |
| Kolor produktu | Przezroczysty&zielony |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP, PE |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
264 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
