Hamster Exercise Ball








Product is available
Availability at headquarters
170 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001861 |
| EAN | 8719138190355 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | M |
| Dimension | D14cm |
| Product color | 2 colors mixed |
| For | Hamster |
| Main Materials | PP |
| Product description | Available for: Hamsters, hedgehogs and other small animals;Detachable design for easy cleaning;Wrapped design for 360 ° rotated;Multi-vent design for safety and ventilation |
| Weight | 0.0736kg |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 48 pcs/ctn |
Available for: Hamsters, hedgehogs and other small animals Detachable design for easy cleaning Wrapped design for 360 ° rotated Multi-vent design for safety and ventilation
Attributes
| EAN | 8719138190355 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D14cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
170 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
