Squeaky food dispenser toy for dogs
Product description
| Dimension | L16.3*W6cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | TPR |
| Product description | TPR environmentally friendly material;Leakage design, helps digestion;Sound design, attracts pet's attention |
| Ingredient | 100% TPR |
| Weight | 95g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 48 pcs/ctn |
TPR environmentally friendly material Leakage design, helps digestion Sound design, attracts pet's attention
Attributes
| EAN | 8719138197743 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L16.3*W6cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
| Składnik | 100% TPR |








