Chew toy for dogs
Product description
| Dimension | L14.5*W5cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | TPR |
| Product description | TPR environmentally friendly material, soft and comfortable, wear-resistant and bite-resistant;Macaron color matching, fresh and cute |
| Ingredient | 100% TPR |
| Weight | 50g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
TPR environmentally friendly material, soft and comfortable, wear-resistant and bite-resistant Macaron color matching, fresh and cute
Attributes
| EAN | 8719138197699 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L14.5*W5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
| Składnik | 100% TPR |








