Chew toy for dogs






Product is available
Availability at headquarters
240 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001848 |
| EAN | 8719138202706 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L56*W8cm |
| Product color | Yellow |
| For | Dog |
| Main Materials | Polypropylene, rubber |
| Product description | Soft and chewable (for teething);Tear-resistant and bite-resistant;Fun companion play |
| Weight | 170g |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 6 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 48 pcs/ctn |
Soft and chewable (for teething) Tear-resistant and bite-resistant Fun companion play
Attributes
| EAN | 8719138202706 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L56*W8cm |
| Kolor produktu | Żółty |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Polipropylen, guma |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
240 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
