Collapsible PU leather pet bag
Product description
| Size | S |
| Dimension | L34*W19*H27cm |
| Product color | 8 styles mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | PU |
| Max support weight | 1.5kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | 24 pcs/ctn |
Multiple pattern available Scientific partitioning provides a sense of security for pets.
Ventilated on both sides, not stuffy.
Three sizes available, can be chosen according to the size of the pet.
Thickened canvas, abrasion-resistant and scratch-resistant
Attributes
| EAN | 8719138044542 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L34*W19*H27cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 8 stylów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | PU |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 1.5kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |












