Pet sling bag
Product description
| Size | L |
| Dimension | L37*W29*H25cm |
| Product color | Grey&Sky blue |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | PU leather, breathable mesh fabric |
| Product description | Convenient for outdoor use |
| Max support weight | 6kg |
| Unit package qty | 1 pc/bag |
| Outer package qty | 30 pcs/ctn |
Honeycomb high-elastic breathable mesh fabric, prevents moisture and stuffiness;Zipper opening, adjustable for a comfortable fit, convenient for pets to enter and exit without tightness;Pocket design, with storage function;Crossbody design for hands-free carrying
Attributes
| EAN | 8719138056965 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L37*W29*H25cm |
| Kolor produktu | Szary&błękitny |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Skóra PU i oddychająca siateczkowa tkanina |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 6kg |








