Grid soft package



Product is available
Availability at headquarters
1 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001760 |
| EAN | 8719138000562 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | L |
| Dimension | L71.1*W50.8*H50.8cm |
| Product color | Red&Black |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | Oxford fabric |
| Max support weight | 16kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 1 pc/ctn |
High-quality Oxford cloth, waterproof bottom;It is wear-resistant and scratch-resistant, making it durable and long-lasting;Quick and easy assembly, mesh fabric structure for pet ventilation and smooth airflow
Attributes
| EAN | 8719138000562 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L71.1*W50.8*H50.8cm |
| Kolor produktu | Czerwony & czarny |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Materiał oxford |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 16kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
1 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
