Pet Bag with Strips
Product description
| Size | S |
| Dimension | W44.5*H26*D20cm |
| Product color | Pink |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | polyester |
| Max support weight | 2.5kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | 15 pcs/ctn |
Fashionable stripes, multiple colors to choose from.
Ventilated and breathable on both sides, not stuffy.
Outer pocket for snacks, toys, and other items.
Three sizes available, can be chosen according to the pet's size.
Thick canvas, abrasion-resistant and scratch-resistant
Attributes
| EAN | 8719138044696 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | W44.5*H26*D20cm |
| Kolor produktu | Różowy |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 2.5kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |






