Pet space capsule backpack
Product description
| Dimension | L32*W29*H42cm |
| Product color | Pink |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | PC |
| Max support weight | 5kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | 10 pcs/ctn |
Scientific partitioning gives pets a sense of security.
Three-dimensional design provides more comfortable space.
Three-sided ventilation allows pets to breathe freely.
External zipper prevents pets from jumping out.
Safe and non-toxic, environmentally friendly PC material, lightweight and durable.
Backpack design makes traveling easier
Attributes
| EAN | 8719138044573 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L32*W29*H42cm |
| Kolor produktu | Różowy |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | PC |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 5kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |






