Portable plush thickened pet bag



Product is available
Availability at headquarters
1 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001737 |
| EAN | 8719138130382 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L46*W26*H26cm |
| Product color | Black |
| For | Cat |
| Main Materials | Quilting cloth, sponge |
| Max support weight | 6kg |
| Unit package qty | 1 pc/hang tag |
| Outer package qty | 24 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138130382 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L46*W26*H26cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Pikowana tkanina, gąbka |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 6kg |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
1 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
