Mixed conches & shells


Product is available
Availability at headquarters
291 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001608 |
| EAN | 8719138051724 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | 2-10cm |
| Main Materials | natural conchs, shells |
| For | Aquarium |
| Weight | 450g |
| Unit package qty | 1 bottle |
| Outer package qty | 6 btls/ctn |
Mixed packaging of various conchs and shells, diverse colors and sizes
Attributes
| EAN | 8719138051724 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | 2-10cm |
| Materiał wykonania | naturalne muszle ślimaków, zwykłe |
| Dla | Akwarium |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
291 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
